پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی-براساس برآوردهای اولیه، اقتصاد منطقه یورو عمیق‌ترین رکود خود را در سه ماهه دوم سال جاری به ثبت رسانده و این در حالی است که نرخ تورم بلوک به شکلی غافلگیرکننده در جولای افزایش یافته است.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

مدیرعامل جدید هلدینگ ماهان خبر داد؛

تامین مالی یک هزار میلیارد تومانی پروژه ها از طریق ابزارهای نوین مالی درسال 99

خبرهای بانکی-مراسم تودیع صادق جاهد خطیبی مدیرعامل سابق و معارفه ابراهیم صادقی مدیرعامل جدید شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان، با حضور ابراهیم جهانگیری قائم مقام گروه مالی گردشگری برگزار شد.

با دستور رئیس جمهور به انجام رسيد؛

بهره برداری از طرح های توسعه كربنات سديم كاوه و فولاد روهينا جنوب با تأمين مالی بانك صنعت و معدن

خبرهای بانکی-طرح های توسعه دو شركت كربنات سديم كاوه و فولاد روهينا جنوب با تسهيلات بانك صنعت و معدن به دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسيد.

ضرر۲.۴میلیارد دلاری بوئینگ در سه ماهه دوم 2020

خبرهای بانکی-شرکت بوئینگ با ثبت ضرر و زیانی بیشتر از انتظارات، اعلام کرد که به دلیل تقاضای ضعیف در بحبوحه پاندمی کرونا، تولید و ساخت هواپیما را بیش از پیش کاهش و تعدیل نیروی بیشتری را اعمال خواهد داد.

چرا سیاست ارزی دشوار است؟

خبرهای بانکی-عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در یادداشتی، مباحثی را در خصوص این سوال که چرا سیاست گذاری ارزی دشوار است؟ مطرح کرد.

الزامات انتشار گواهی سپرده یورویی

خبرهای بانکی-نحوه تبدیل وجوه اوراق، بازپرداخت در سررسید، تعیین نرخ سود، محل تامین وجوه ارزی از جمله مهم‌ترین مسائل و چالش‌ها در مورد گواهی سپرده یورویی به شمار می‌آیند.

انضباط مالی لازمه اثرگذاری سیاست‌های پولی

خبرهای بانکی-فارغ از آنچه در عرصه ارتباطات بین‌المللی ایران در حال وقوع است، در زمینه سیاست‌های داخلی بدون تغییر اساسی در بودجه و وضعیت مالی دولت، نمی‌توان امیدی به اثرگذاری سیاست‌های پولی و ارزی داشت.

چشم‌انداز نرخ تورم

خبرهای بانکی-در مورد چشم‌انداز نرخ تورم در ماه‌های آینده به نظر می‌رسد که تمرکز روی دو بخش از سبد مصرفی خانوار می‌تواند تصویر مناسبی از جهت حرکت آتی نرخ تورم مصرف‌کننده ارائه کند.

جزییات تورم تیرماه در استان‌های کشور

خبرهای بانکی-مرکز آمار شاخص قیمت مصرف کننده در تیر ۹۹ به تفکیک استان را منتشر کرد که بر این اساس بیش‌ترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان هرمزگان و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی است.

مرکز آمار اعلام کرد؛

کاهش ۷.۵ درصدی صدور پروانه احداث ساختمان

خبرهای بانکی-نتایج طرح گردآوری اطلاعات پروانه‌های ساختمانی صادر شده توسط شهرداری‌های کشور در زمستان ١٣٩٨ از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد که براساس آن صدور پروانه احداث ساختمان ۷.۵ درصد کاهش داشت.